Fundacja Kamila Maćkowiaka

Fundacja Kamila Maćkowiaka to własne projekty teatralne, promocja kultury oraz działania artystyczne związane produkcją filmową, wydawnictwami i edukacją.

OVERVIEW

This website fundacjamackowiaka.org presently has a traffic ranking of zero (the smaller the more users). We have evaluated twenty pages within the web page fundacjamackowiaka.org and found seven websites referencing fundacjamackowiaka.org. We have noted two contacts and addresses for fundacjamackowiaka.org to help you communicate with them. We have noted three social communication sites linked to this website. This website fundacjamackowiaka.org has been online for six hundred and ninety-nine weeks, twenty-three days, twenty-two hours, and twenty-three minutes.
Locations
Online Since
Feb 2011

FUNDACJAMACKOWIAKA.ORG RANKINGS

This website fundacjamackowiaka.org is seeing varying quantities of traffic in the past the year.
Traffic for fundacjamackowiaka.org

Traffic ranking (by month) for fundacjamackowiaka.org

Traffic ranking by day of the week for fundacjamackowiaka.org

FUNDACJAMACKOWIAKA.ORG HISTORY

This website fundacjamackowiaka.org was first filed on February 10, 2011. It is currently six hundred and ninety-nine weeks, twenty-three days, twenty-two hours, and twenty-three minutes old.
REGISTERED
February

COMPANY MATURITY

YEARS
MONTHS
DAYS

Dobrze trafiłeś! A teraz idź pan do. Teatru, kina, biblioteki, na koncert!

Teatru, kina, biblioteki, na koncert! Chyba, że chcesz zostać. I zatrzymać się na chwilę. Ze mną i moim kulturalnym chaosem. Sobota, 20 lutego 2016. Nikogo już nie dziwią moje wędrówki. Pociągi, bilety, teatry, festiwale, książki, koncerty, spotkania na kawę. Zaczytuję się w Osieckiej, ulegając jej sposobom próby obłaskawienia śmierci. Umierają, co słabsi wśród ptaków. I tak naprawdę lubię ten st.

LookBook po-czytajmy.

Nie jestem recenzentką z krwi i kości i nie jestem krytykiem literackim, tylko miłośniczką książek. Będę więc wpisywać tu swoje odczucia przeczytanych książek. Niech więc mnie poprowadzi serce. Czwartek, 3 listopada 2016. Myślę, że twórczości Katarzyny Michalak jak i jej samej przedstawiać nie trzeba.

WHAT DOES FUNDACJAMACKOWIAKA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundacjamackowiaka.org Mobile Screenshot of fundacjamackowiaka.org Tablet Screenshot of fundacjamackowiaka.org

Fundacja Kamila Mackowiaka

Jaroslaw Budny

Piotrkowska 119 m. 9a

lodz, 90-434

home.pl

Administracja Sieci home.pl

plac Rodla 9

Szczecin, 70-419

FUNDACJAMACKOWIAKA.ORG HOST

I caught that the main page on fundacjamackowiaka.org took three thousand three hundred and forty-eight milliseconds to download. We could not detect a SSL certificate, so our parsers consider this site not secure.
212.85.125.207

NAME SERVERS

dns.home.pl
dns2.home.pl
dns3.home.pl

SERVER OPERATING SYSTEM

I identified that fundacjamackowiaka.org is weilding the IdeaWebServer/v0.80 server.

Fundacja Kamila Maćkowiaka

DESCRIPTION

CONTENT

This website had the following on the homepage, "Kolejne spektakle 29 i 30 marca godz." Our analyzers analyzed that the web page said " Ostatnie spektakle i premiera płyty DVD 21 i 22 lutego 2018." The Website also stated " Teatr Fundacji Kamila Maćkowiaka zaprasza. W Teatrze Nowym w Łodzi o godz. Kolejne spektakle 8 marca, 12 i 25 kwietnia. SPEKTAKL KOMEDIOWY Fundacji Kamila Maćkowiaka! EWA AUDYKOWSKA - WIŚNIEWSKA i KAMIL MAĆKOWIAK. 26 i 27 listopada 2013. NAJBLIŻSZY SPEKTAKL 6 maja 2018. PREMIERA 29 i 30 listopada 2014."

OTHER WEB PAGES

Fundacja Magis

Misją Fundacji Magis jest inwestowanie we wszechstronny rozwój człowieka otwartego na potrzeby innych. Im św Stanisława Kostki w Gdyni.

Blog Fundacji Mater Dei

Poniedziałek, 1 listopada 2010. Zbiórka środków na rzecz Fundacji w kościele św. Panek w obecności proboszcza parafii św. Krzysztofa Gołębiewskiego otworzyli skarbonkę zlokalizowaną w kościele parafialnym do której składali swoją ofiarę na rzecz odbudowy Madonny parafianie i turyści odwiedzający świątynię.

Fundacja Kraków, Organizacja Pożytku Publicznego 1, dom opieki

Matki Teresy z Kalkuty w Krakowie. Kampania 1 procent dla Fundacji.

Fundacja MIKI Centrum Rehabilitacji

Niesiemy pomoc i wspieramy niepełnosprawne dzieci i młodzież. Misją fundacji jest niesienie pomocy i wspieranie niepełnosprawnych. Oraz ich najbliższych w drodze do osiągania zdrowia i sprawności, z myślą o ich prawidłowym rozwoju fizycznym, jak i psychicznym. Dążymy do poprawy stanu bytowego podopiecznych i dbałości o sferę emocjonalną i umysłową osób niepełnosprawnych.